Pazartesi, Mart 11, 2024

Bize Katıl

Robolink Akademi ekibinin bir parçası olmak ister misin?

Ekibimiz

Robolink Teknoloji kurucu ortağıyım. Elektrik-Elektronik mühendisi olarak donanım tasarımı ve kablosuz haberleşme konularına ilgi duymaktayım.
Merhaba Ben AbdulSamet Veri Tabanı Programcılığı son sınıf öğrencisiyim. 2 Yıldır C# ve C++ ile Oyunlar ve Programlar gelistiriyorum. Son 4 Yıldır Robotik Kodlama, Pcb Tasarımı ve 3D Yazıcılar ile çeşitli projeler geliştiriyorum.
Herkese Merhaba! Ben Osman. Yaklaşık 2 yıldır 3D yazıcı üretiyorum. Genellikle DIY projelleri ve IOT tabanlı içerikler üretiyorum.
Merhabalar ben Atakan. Pamukkale Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 4. Sınıf Öğrencisiyim.
Uludağ Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunuyum. Robolink Teknoloji'de İçerik Geliştirme Mühendisi olarak çalışıyorum. Robolink Youtube kanalına proje ve ürün inceleme içerikleri üretiyorum. Aynı zamanda Robolink Akademi'de aktif olarak yazarlık yapıyorum. 🙂 Sen de aramıza katılmak ister misin? #projebaşlasın
Elektrik elektronik mühendisi olarak özel sektörde çalışıyorum. Yaklaşık 6 yıldır Arduino ve Raspberry Pi ile Python ve C++ kullanarak projeler geliştiriyorum. Boş zamanlarımda 3D yazıcılar üzerinde çalışıyorum. Aynı zamanda da Robolink Akademi' de yazarlık yapıyor ve tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum.
Merhaba, Ben Yılmaz. Robolink Market'te Dijital Pazarlama Uzmanı olarak görev yapıyorum. Robolink Youtube kanalına ve Robolink Sosyal Medya hesaplarına 3 Boyutlu Yazıcılar ile ilgili ve Ürün İnceleme içerikleri üretiyorum. Haydi sen de aramıza katıl? #projebaşlasın 🚀
Merhaba Ben Ahmet Polonya'da 2. sinif CS ogrencisiyim,yaklasik 6 yildir yazilim uzerine calisiyorum.
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Merhabalar ben Yunus Emre Eke. Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf Öğrencisiyim. Uzun süredir yazılım ve elektronik ile uğraşıyorum. Arduino projelerimi paylaştığım instagram sayfasına profilimden göz atabilirsiniz.
Merhaba ben Kerem Akçora. Robolink youtube kanalında aktif olarak içerik üretiyorum ve robolink akademide yazarlık yapıyorum bunun yanı sıra robonio frimasında ürün tasarımı, ürün kütüphaneleri, örnek uygulamalar ve teknik destek kısımlarında aktif olarak yer alıyorum.
Elektrik elektronik mühendisliğini ha bitirdi ha bitirecek; meraklı,araştırmacı ve teknolojist? 🙂
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Robolink Teknoloji'de elektrik-elektronik stajımı yapmaktayım.
Merhabalar ben Mehmet Baran Avşar. Robolink Akademi'de editörüm. Projelerimin daha detaylı anlatımı için aşağıdaki ikonlardan YouTube kanalıma göz atmayı unutmayın. Yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı yorumlarda belirtebilirsiniz. Eğer isterseniz mail aracılığıyla da sizlere yardımcı olabilirim. Herkese iyi çalışmalar diliyorum 🙂
16 yaşındayım ve lise 11. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 5 yıldır hobi olarak Arduino ile ilgileniyorum.

İletişim Bilgilerimiz

Bize katılmak istersen aşağıdaki mail adresine mail gönderebilirsin

Adresimiz

Ostim OSB Mah. 1193.Cad No: 24 Yenimahalle Ankara

Telefon

0312 385 22 26

Email

info@robolinkmarket.com