Salı, Eylül 21, 2021

Bize Katıl

Robolink Akademi ekibinin bir parçası olmak ister misin?

Ekibimiz

Merhaba Ben AbdulSamet 3 yıldır Robotik Kodlama, Pcb Tasarımı ve 3D Yazıcı Üretimi yapıyorum. 4 yıldır C# ve C++ ile programlar geliştiriyorum.
Herkese Merhaba! Ben Osman. Yaklaşık 2 yıldır 3D yazıcı üretiyorum. Genellikle DIY projelleri ve IOT tabanlı içerikler üretiyorum.
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Merhaba Ben Ahmet Polonya'da 2. sinif CS ogrencisiyim,yaklasik 6 yildir yazilim uzerine calisiyorum.
Uludağ Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunuyum. Robolink Teknoloji'de İçerik Geliştirme Mühendisi olarak çalışıyorum. 🙂
Elektrik Elektronik Mühendisi
Xreary Cnavp.
Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf Öğrencisiyim. Uzun süredir yazılım ve elektronik ile uğraşıyorum. Projelerimi paylaştığım instagram sayfasına profilimden göz atabilirsiniz.
Elektrik elektronik mühendisliğini ha bitirdi ha bitirecek; meraklı,araştırmacı ve teknolojist? 🙂
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Robolink Teknoloji'de elektrik-elektronik stajımı yapmaktayım.
Merhabalar ben Mehmet Baran Avşar. Robolink Akademi'de editörüm. Projelerimin daha detaylı anlatımı için aşağıdaki ikonlardan YouTube kanalıma göz atmayı unutmayın. Yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı yorumlarda belirtebilirsiniz. Eğer isterseniz mail aracılığıyla da sizlere yardımcı olabilirim. Herkese iyi çalışmalar diliyorum 🙂
16 yaşındayım ve lise 11. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 5 yıldır hobi olarak Arduino ile ilgileniyorum.

Yandaki Formu Doldur

Başvuru için yandaki formu doldurman yeterli! Sana ulaşırız 🙂

Adresimiz

Ostim OSB Mah. 1193.Cad No: 24 Yenimahalle Ankara

Telefon

0312 385 22 26

Email

info@robolinkmarket.com

Bize Katılın